BESİYAD KART

19 Mart 2016 tarihinde Beşiktaşımızın 113. kuruluş yıl dönümünde kurulmuş olan  Beşiktaşlı Sanayici İş İnsanları  ve Yatırımcıları Derneği kurulduğu günden bugüne emin adımlarla büyümüş ve Beşiktaş Camiası içerisinde hak ettiği konumu elde etmiştir.

Amacımız “Nitelikli Nicelik” projemiz dahilinde BESİYAD Ailesini genişleterek gücümüzü ve etkinlik alanımızı artırırken, üyelerimizi de Derneğimiz’in gücünden en üst seviyede faydalandırabilmektir. Kuşkusuz sivil toplum kuruluşlarının güçlü olabilmesi için en önemli etken üyelerin aidiyet hisleridir. Bu hissi yaratmak ve canlı tutmak ise yöneticilerin başlıca gayesi olmalıdır. İşte bu gaye doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz “BESİYAD Kart” projesi ile sizlere ilettiğimiz üyelik kartına işbu tarih itibarı ile ekte listesi bulunan 50 ayrı firmadan farklı oranlarda indirimler tanımlanmıştır. Firma sayısını artırmak adına Yönetim Kurulumuz’un çalışmaları devam etmektedir. Eklenen firmalar whatsapp grupları üzerinden ve elektronik posta yoluyla sizlere duyurulacaktır.

Bu bağlamda sizlerin önerileri de tartışmasız çalışmalarımıza ışık tutacaktır. Siz değerli üyelerimizin aktif katılımları ile yakın gelecekte çok daha güçlü, çok daha etkin olacağız.

Her zaman dediğimiz gibi; “İşimiz BEŞİKTAŞ, gücümüz BESİYAD”.

BESİYAD Kartınız’ı iyi günlerde kullanmanızı diler, saygılar sunarız.

 

Yönetim Kurulu Adına

Başkan

SİNAN AKSOY

 

İndirim Alınan Kuruluşları Görmek İçin Tıklayınız