Başkanımız

Kıymetli BESİYAD Ailemiz,

Hiçbir şeyin özgür ve sınırsız olmadığı şu günlerde bir nebze de olsa bizi hayata bağlayan ortak paydamız, siyah beyaz sevdamızdır.  

Hepimizin bildiği gibi derneğimiz için yeni bir sayfa açıldı.  Dördüncü dönem Yönetim Kurulu olarak bugüne kadar kazandığımız tecrübe ve gençliğimizin bizlere verdiği azim, farklı ve yeni fikirlere duyduğumuz merak ile çıktığımız bu yolda BESİYAD yönetiminde görev yapmanın verdiği sorumluluğu ve bu görevin yarınlara daha iyi bir şekilde teslim edilmesi gereken bir emanet olduğunun bilincinde göreve başladığımızı belirtmek isterim.

Değerli Beşiktaşlılar,

Hepimizin bildiği gibi Beşiktaş sadece bir futbol takımı ya da spor kulübü değil; tarihi, kültürü ve taraftarı ile tüm dünyada iz bırakmış bir sivil toplum hareketi, bir yaşam biçimi ve haksızlığa karşı bir duruştur. Beşiktaş, bir haykırıştır, duyguların doludizgin yaşandığı bir yaşam şeklidir.  Bizler Beşiktaş’ı tutmuyoruz Beşiktaş’ı yaşıyoruz.

Tam da bu ışık doğrultusunda 7 kişi yola çıkıp kurduğumuz derneğimiz 5 yıldır faaliyetlerine ara vermeden devam etmiştir ve de edecektir. Beşiktaş camiasında adından sıkça söz ettiren yegâne derneklerden biri olmayı da başarmıştır.

Yeni dönemde yönetim anlayışımız; şeffaflık, Beşiktaşlılık duruşu ve ortak akıl yöntemidir. Bu üç başlığın altında faaliyet ve projelerimizi sürdürerek BESİYAD üye sayısını artırmak, bununla birlikte üyelerimizin aidiyet hislerini güçlendirerek derneğimizin gücünden de en üst seviyede faydalanabilmelerini sağlamak olacaktır.

Kıymetli Beşiktaşlılar,

“ESKİSİYLE YENİSİYLE DAHA GÜÇLÜ VE AKTİF BİR DERNEK” sloganıyla çıktığımız bu yolda şahsım ve çalışma arkadaşlarım adına yeni dönemin BESİYAD ailemize,  camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.

Malumunuz, kişiler geçici kurumlar kalıcıdır.

Bu bağlamda Beşiktaş taraftarı olmanın gururunu nesiller boyu yaşamak ve yaşatmak gayesiyle kurduğumuz derneğimize kartal yürekli tüm iş insanlarını gücümüze güç katmak için bekliyoruz.

                                                                                  Selam ve Saygılarımla…

                                                                                  BESİYAD 4.DÖNEM YÖNETİM KURULU ADINA

                                                                                   BAŞKAN

                                                                                  SİNAN AKSOY